Witam Cię serdecznie na mojej stronie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Powstała ona z potrzeby dzielenia się moimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat zdrowia i jego związku z odżywianiem. Z moich obserwacji i doświadczenia wynika, że właściwie skomponowana, naturalna dieta i suplementy to absolutna podstawa. Jeszcze do niedawna żyłam w przekonaniu, że do zachowania zdrowia, wystarczy tylko dieta, mocno jednak zrewidowałam swoje poglądy.

Nowoczesny styl życia i odżywiania, daleki jest od ideału. Aby żyć i cieszyć się doskonałym zdrowiem, musimy się dobrze odżywiać. Jednak w obecnych czasach jest to niezwykle trudne. Zatrute środowisko naturalne, nadmiernie przetworzona, pełna konserwantów i chemii żywność, pozbawiona żywej biologicznej energii, rujnuje nasze zdrowie. Nowoczesna piramida zdrowia, opracowana przez naukowców, jest dietą idealnie zbilansowaną. Jest ona jednak dla współczesnego człowieka, trudna do zrealizowania, w chwili obecnej stosuje ją tylko kilka procent ludzi na planecie. To kropla w morzu potrzeb. Zapraszam Cię do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Bądź swoim lekarzem, weź zdrowie i życie w swoje ręce. Niech inspiracją będzie natura.

Comments

  1. Magdaaa

    18 marca 2012

    Gratuluję nowego przedsięwzięcia. Stronka jest urocza i z pewnością, każdy kto tu zajrzy będzie często wracał. Tylko z potrzeby serca rodzą się tak fajne pomysły 🙂

Add a comment

You must be logged in to comment.